رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

۳۲ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

چهارشنبه تیر ۳۱ ۱۳۹۴، ۱۲:۵۸ ب.ظ

دو دستگی مبلغین مسیحی بر سر کلیساهای خانگی+ فیلم

"بودن" یا "نبودن" کلیساهای غیرقانونی خانگی، مساله‌ای است که باعث "تنش" بین مبلغین مسیحی شده و عملا آنها را در دو گروه مخالف هم قرار داده که از جمله آن می‌توان از تضاد عقاید مجریان دو شبکه ماهواره‌ای "محبت" و "هفت" نام برد.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ تیر ۹۴ ، ۱۲:۵۸
انجمن رهپویان هدایت
چهارشنبه تیر ۳۱ ۱۳۹۴، ۰۸:۳۶ ق.ظ

کلیپ جاذبه های کاذب کلیسایی در کلام رهبری

انجمن رهپویان هدایت: مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان به نقل از سید قطب مطلبی پیرامون جاذبه های کاذب کلیسایی بیان فرمودند که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته و به مجلس انس رهبری و دانشجویان حلاوت خاصی بخشید.


دریافت
مدت زمان: 2 دقیقه 56 ثانیه 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ تیر ۹۴ ، ۰۸:۳۶
انجمن رهپویان هدایت
سه شنبه تیر ۳۰ ۱۳۹۴، ۰۳:۲۳ ب.ظ

هدف، وسیله را توجیه نمی‌کند!

   

بر خلاف فرقه‌های مسیحی که به هر قیمتی به دنبال جذب مخاطب هستند حتی اگر در خلال آن، افعال حرام و خلاف شئون ادیان الهی نیز انجام شود در آموزه‌های اسلامی ارتکاب مقدمه حرام برای فعل حلال، جایز نیست و مقام معظم رهبری نیز تاکیدات قاطعی بر رعایت این موضوع داشته‌اند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ تیر ۹۴ ، ۱۵:۲۳
انجمن رهپویان هدایت

در جشنی که به مناسبت هشتادمین سال تولد "تنزین گیاتسو" چهاردهمین دالایی لامای بودائیان تبت- قاتل مسلمانان میانمار- برگزار شد، یک دست او در دست "جرج‌بوش" و دست دیگرش در دست همسر رئیس جمهور سابق آمریکا قرار داشت.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ تیر ۹۴ ، ۰۹:۴۸
انجمن رهپویان هدایت

مصادیق بسیار زیادی از کاربرد موسیقی‌های رپ و زیرزمینی در کلیساها و شبکه‌های وابسته به فرقه مسیحیت صهیونیستی به چشم می‌خورد که تنها توجیه آن، "جذب مخاطب با استفاده از شیوه‌های هیجانی" بوده و می‌توان چنین نتیجه‌گیری کرد که کلیساهای وابسته به این فرقه، به "کاباره" و "محل تجمع افراد لاقید" تبدیل شده‌اند.

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۴ ، ۱۵:۰۱
انجمن رهپویان هدایت

شبکه‌های ماهواره‌ای وابسته به فرقه مسیحیت صهیونیستی، برنامه‌هایی را تولید و پخش می‌کنند که در آن جوانان را تشویق به برقراری "روابط هنجارشکنانه" کرده و این شبکه‌ها در واقع مجری توطئه قدیمی "اشاعه بی‌بندوباری و لاقیدی" هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۰۸:۴۵
انجمن رهپویان هدایت
شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۴، ۱۲:۲۸ ق.ظ

صد شکر که فطر آمد…

   

با فرا رسیدن عید سعید فطر، انسان از تمامی وابستگی‌های دست‌وپاگیر و از بند گناهان آزاد می‌شود؛ از این‌رو بندگان صالح خدا، باید خدا را به‌دلیل ورود به دوره جدیدی از زندگی معنوی شکر کنند و صد البته باید برای از دست رفتن ماه خوبی‌ها و برکات، افسوس بخورند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ تیر ۹۴ ، ۰۰:۲۸
انجمن رهپویان هدایت

نگاهی به تحولات هشت سال جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، تجاوز صدام به کویت و جنایات بی‌شمار بر ضد ملت عراق، بخوبی اثبات می‌کند که امام(ره) در دفاع مقدس، به دنبال ریشه‌کن کردن منبع جور و تباهی بودند و از این‌رو قطعنامه 598 و آتش‌بس را با تعبیر "جام زهر" پذیرفتند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۴ ، ۰۷:۴۲
انجمن رهپویان هدایت

اولین چیزی که در قرآن کریم نظر مرا جلب کرد، زندگی حضرت عیسی (علیه السلام) و حضرت مریم (سلام الله علیها) بود؛ چرا که با زندگی آنها در کاتولیک آشنا بودم و نقاط مشترک زیادی بین قرآن کریم و کتاب مقدس در این زمینه وجود داشت

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۴ ، ۱۲:۳۲
انجمن رهپویان هدایت

در دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهید "گاگیک تومانیان"، که در شب قدر سال 1377 شمسی مصادف با کریسمس 1999 میلادی انجام شد، مادر شهید از دعای خود در کلیسا برای سلامتی و طول عمر ایشان، خبر داد.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۹۴ ، ۰۹:۲۹
انجمن رهپویان هدایت