رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

۴۳ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی «حرکت پیاده‌روی اربعین» را بازنشر داده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آبان ۹۵ ، ۱۲:۰۰
انجمن رهپویان هدایت
يكشنبه آبان ۳۰ ۱۳۹۵، ۱۰:۰۰ ق.ظ

اطلاع‌نگاشت/ اربعین حسینی

مراسم پیاده روی اربعین از دیرباز در میان شیعیان و دوستداران اهل بیت(ع) اهمیت بسزایی داشته و علما و مراجع نیز همگام با مردم عراق و دیگر سرزمین های اسلامی در این مراسم معنوی شرکت کرده اند.

مشاهده و دریافت در ادامه مطلب

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آبان ۹۵ ، ۱۰:۰۰
انجمن رهپویان هدایت

شیخ حسین انصاریان گفت: جوان‌ها گول مسیحیت را نخورند که می‌گویند دین ما دین محبت است بلکه دین خشونت است، بلکه اسلام دین محبت است یک تجلی‌گاهش همین زیارت اربعین است که ۳۰ میلیون یا ۲۴ میلیون زائری که پیاده می‌روند همه به هم کمک می‌کنند همه پای مجروح شده را حمل می‌کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آبان ۹۵ ، ۱۷:۱۹
انجمن رهپویان هدایت

رسانه های غربی از تعامل گزینشی در پوشش خبرهای راهپیمایی و زیارت اربعین حسینی به شدت انتقاد کرده، آن را بزرگ ترین تجمع مسالمت آمیز بشری در جهان دانستند
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آبان ۹۵ ، ۰۸:۰۰
انجمن رهپویان هدایت

افسانه بایگان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) حضور دارد، گفت: حس و حال حضور در زیارت اربعین اصلاً قابل گفتن نیست، این همه صفا و انسانیت همه به راه یک هدف است، ان‌شاءالله که ما شاهد ظهور باشیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۵ ، ۱۰:۰۰
انجمن رهپویان هدایت

همزمان با برگزاری بزرگترین راهپیمایی جهان در مسیر نجف به کربلا، زائران اهل سنت بیشتر از سال‌های گذشته به چشم می‌خورند و برخی رهبران مذهبی و دینی اهل سنت دوشادوش شیعیان در راهپیمایی اربعین حسینی در حال راهپیمایی هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۵ ، ۰۹:۴۵
انجمن رهپویان هدایت

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: بر خلاف عده ای که در دنیا، برای نتیجه انتخابات امریکا، عزا گرفته اند یا عده دیگری که شادی می کنند ما نه عزا می گیریم و نه شادی می کنیم زیرا برای ما فرقی نمی کند و هیچ نگرانی هم نداریم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آبان ۹۵ ، ۱۳:۵۲
انجمن رهپویان هدایت

رؤسـای جـمـهـور آمـریـکـا از زمـان جـیمی کارتر تا جورج بوش دوم به صراحت گـرایـش خـود را بـه مـسـیـحـیـت صـهـیـونـیـسـتـی نـشـان داده انـد. ایـالات مـتـحـده آمریکا از سـال 1976 شـاهد رشد و گسترش مسیحیت سیاسی بنیادگرا و یا ((راست مسیحی )) بوده است . 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۵ ، ۱۵:۱۵
انجمن رهپویان هدایت

نظام فکری حاکم بر اردوگاه لیبرال سرمایه داری به خوبی می داند در صورتی که مردم جهان «حسین» و «اربعین» را بشناسند، جایی برای ادامه حاکمیت ظالمانه و مزورانه آنها بر انسان ها باقی نخواهد ماند.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ آبان ۹۵ ، ۱۰:۰۳
انجمن رهپویان هدایت

دونالد ترامپ و حامیانش در سال گذشته عقاید اسلام هراسانه خود را در جامعه ابراز کردند، اما آنچه آنها هرگز تصورش را نمی کردند این بود که یک آمریکایی که در گردهمایی انتخاباتی ترامپ شرکت کرده بود در نهایت مسلمان شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آبان ۹۵ ، ۱۳:۲۱
انجمن رهپویان هدایت