رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر
يكشنبه ارديبهشت ۱۴ ۱۳۹۳، ۱۰:۲۰ ب.ظ

سازمان "ایلام" ، چکمه انگلیسی اردوگاه صلیبی

انجمن رهپویان هدایت: کشور انگلیس به عنوان مولد جریان صهیونیسم مسیحی، از اصلی ترین حامیان این جریان می باشد ،که به انحاء مختلف از این جریان پشتیبانی کرده و تهاجم به اعتقادات مذهبی جوامع مقصد از اصلی ترین محورهای ادامه حیات این جریان انحرافی در دستور کار این کشور قرار دارد.

کشور ایران نیز از گذشته و خصوصا پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، به عنوان کانون این حملات در نظر گرفته شده است. یکی از ابزارهای کاربردی این جریان جهت پیشبرد این تهاجم ، سازمان های مبلغ و مروج مسیحیت صهیونیستی می باشد.

یکی از سازمان های فعال در ترویج عقاید این فرقه انحرافی، سازمان ایلام می باشد که محدوده جغرافیایی تعریف شده برای فعالیت آن توسط جریان صهیونیسم بین الملل ، کشور ایران و دیگر کشورهای فارسی زبان می باشد.

وجه بارز افتراق این سازمان از دیگر سازمان های فعال در عرصه مسیحیت تبشیری، حضور میدانی در کشورهای مقصد می باشد که عمده فعالیت آن در مواردی همچون تربیت مبلغ و مبشر و نیز تربیت و پرورش رهبران مسیحی بومی، تالیف، ترجمه و انتشار وسیع کتب و نشریات مختلف مذهبی برای اقشار مختلف جامعه از مبلغین مسیحی گرفته تا کودکان و افراد عادی، ظاهر می شود.  

متناسب با همین هدف سازمان ایلام در داخل کشور اقدام به راه اندازی و تجهیز کلیساهایی غیرقانونی با عنوان «کلیساهای خانگی» ، پخش و توزیع کتب و لوح های فشرده غیرقانونی و تربیت جاسوس به منظور بهره برداری سرویس های جاسوسی غرب و رژیم صهیونیستی می کرد.

هسته اولیه این سازمان با سفر سم یقنظر پسر ست یقنظر بنیانگذار کلیسای جماعت ربانی در ایران و در پی آن سفر تعدادی دیگر از مهره های این جریان به انگلیس شکل گرفت.

راهبرد اصلی که از سوی سرویس های جاسوسی غربی و در راس آن سرویس MI6 انگلیس ، برای آن در نظر گرفته شده است، تضعیف و نابودی عقاید مسلمانان ایران به عنوان پایه اصلی امنیت ملی و عامل وحدت بخش ملت ایران می باشد.


از جمله تاکتیک های در نظر گرفته برای نیل به این راهبرد، ترجمه و توزیع انجیل و کتب مسیحیت تبشیری در سطح گسترده، به زبان فارسی می باشد. این سازمان در راه رسیدن به این هدف شوم، حتی ترجمه قدیمی انجیل را برای ملت ایران مناسب ندیده و اقدام به ترجمه سلیس و روان از انجیل به زبان فارسی و حتی به زبان اقوام گوناگون ایران کرده است.

سازمان ایلام بصورتی جامع و فراگیر در تمامی حوزه­ های تبلیغ و تبشیر حضوری فعال دارد و هم چنین با پخش برنامه های تلویزیونی و رسانه­ای در حال فعالیت تبلیغی و تبشیری برای ایرانیان و فارسی زبانان جهان می باشد. سایت و شبکه ماهواره ای «کلمه» (غیر از سایت کلمه منتسب به جریان فتنه) به عنوان ارگان رسمی این سازمان در حال فعالیت می باشد و محتوا و برنامه های های ارائه شده در این سایت و شبکه ماهواره ای طبقات مختلف اجتماعی و سنین مختلف را آماج حملات مسموم خود قرار داده است.

برنامه ریزی برای جذب کودکان مسلمان ایرانی از اهمیت خاصی در این برنامه ها برخوردار می باشد، نگاهی به سرودهایی که در میان کودکان رواج دارد و غالباً برای بازی های کودکانه و در کودکستان ترویج می شود، عمدتا محتوایی غیردینی و پوچ دارند و تلاش برای ترویج جشن کریسمس و بابانوئل میان خانواده های مسلمان، جزئی از همین پروژه تخریب فرهنگی است.

این در حالی است که این سازمان همواره خود را به عنوان نهادی مستقل و غیر دولتی معرفی می کند ولی نگاهی گذرا به تاریخچه و فلسفه ایجاد این سازمان ، و فعالیت های فرقه ای و تشکیلاتی آن از جمله راه اندازی سایت اینترنتی و شبکه ماهواره ای و چاپ ده ها میلیون انجیل و کتب تبشیری ،  وابستگی شدید این سازمان به کشورهای محور سلطه و جریان صهیونیسم حاکم بر این کشورها ، را بیش از پیش عیان می سازد .

گفتنی است این سازمان تا چند سال گذشته فعالیت های بسیاری را در داخل خاک کشور سازمان دهی می کرد از جمله راه اندازی کلیساهای خانگی و مجامع زیرزمینی و تربیت مبشرین فرقه پروتستان ، که با حضور به موقع نیروهای انقلابی و همیاری مردم مرکز این سازمان متلاشی و امکان فعالیت فیزیکی آنان در ایران از میان رفته است.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۰۲/۱۴
انجمن رهپویان هدایت

نظرات (۷)

۱۴ ارديبهشت ۹۳ ، ۲۳:۱۹ تابوت نسل کشی
اما از این انگلیس امان از آن پرچم که به همه جهات حرکت می کند
سلام
سازمان ایلام یا عیلام ؟؟
با سلام
وجود این سازمان ها در کشور در واقع ، ایجاد یک لانه جاسوسی دیگر برای کشورهای غربی می باشد . از مسئولین تقاضا داریم هر چه سریعتر طومار همچنین سازمان هایی را در هم بپیچند .
سلام علیکم
از اطلاع رسانی شما کمال تشکر به عمل می آید . لازم به ذکر است کشور انگلیس به عنوان روباه پیر شناخته شده و همیشه دنبال تفرقه افکنی و اعمال حکومت در کشورهای در حال توسعه می باشد .
سلام علیکم
فعالیت سازمان های تبشیری در ایران مصداق بارز اقدام علیه امنیت ملی و نقض حاکمیت ملی می باشد و بر خلاف قانون اساسی و قوانین حاکم بر کشور می باشد . از قوه قضائیه و نهادهای مسئول خواهشمندیم افراد فعال در این سازمان های جاسوسی را به اشد مجازات محکوم کنند .
جرم این سازمان ها و اعضاء فعال محاربه و افساد فی الارض می باشد .
سلام علیکم

سوالی داشتم اینکه جریان خبری مسیحی یا محبت نیوز به کدام یک از ارگانهاو یا سارمان مسیحی وابسته است ؟

پاسخ:
پاسخ:
آقا مجید از وابستگی دقیق محبت نیوز اطلاعی در دست نیست اما تحقیقات ما نشان می دهد که این سایت و سایت fcnn وابسته به سازمان صدای شهدا است که از فعال ترین سازمان های تبشیری است و در آینده نزدیک معرفی خواهد شد.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی