رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

انجمن رهپویان هدایت:

شبکه «ج.ج»، زیرمجموعه شبکه‌های ماهواره‌ای «ج» که به پخش انیمیشن و برنامه‌های مختص کودکان و نوجوانان اختصاص دارد، چندی است، نمایش انیمیشن‌هایی با مضمون مسیحیت تبشیری را در دستورکار خود قرار داده.

این انیمیشن‌ها که اغلب در پس ظاهری موجه پنهان شده‌اند، درون‌مایه‌ای با مضمون مسیحیت دارند که اغلب از رهگذر روایت داستان‌های معجزه‌آمیز و عجیب، به عرضه پیام‌ها و آموزه‌های آن می‌پردازند. نمادهای مربوط به جریان تبشیر (از صلیب و کلیسا گرفته تا مراسم و اعیاد مختلف مسیحی و مبشران و چهره‌های قدیس‌گونه) در انیمیشن‌های مذکور به وفور به نمایش درآمده و –مطابق دستورکار جریان تبشیر- با ارائه چهره‌ای خداگونه از مسیح، مبانی کتاب مقدس(تحریف‌شده) تبلیغ می‌‌شود.

نمایش این کارتون‌ها را باید در کنار دیگر فیلم‌ها و برنامه‌هایی با مضمون ماوراء و آخرالزمان و شعبده و جادوگری در نظر گرفت؛ موضوعاتی هم‌راستا با جریان مسیحیت صهیونیستی و سردمداران غربی آن که سعی در القای باورهای خاص این جریان در باب آخرالزمان (نبرد آرماگدون و ظهور مسیح و...) و در نهایت، ایجاد تشکیک در باورهای اسلامی(به‌ویژه شیعی) در این زمینه را دارد.
با توجه به فارسی بودن این شبکه و مخاطبان هدف وی(کودکان و نوجوانان)، بی‌تردید این تمرکز و انتخاب‌ برنامه‌ها، کاملاً هدفمند بوده و باورها و مبانی اعتقادی و ایمانی این قشر حساس را هدف قرار داده‌است؛ هجمه‌ای خاموش و خزنده که نمایانگر لزوم هوشیاری و آگاهی‌بخشی به عموم و به‌خصوص مربیان می‌باشد./ فرق و ادیان

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی