رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر
چهارشنبه آبان ۱۰ ۱۳۹۶، ۱۱:۱۹ ق.ظ

شعائر حسینی خاری در چشم مسیحیت صهیونیستی

عظمت راهپیمایی اربعین که هر سال بر شکوه آن افزوده می‌شود این روزها برای بسیاری از معاندین دین اسلام به ویژه فرقه مسیحیت صهیونیستی تبدیل به خاری در چشم و جان شده است.

به گزارش انجمن رهپویان هدایت: مسیحیت تبشیری که چشم دیدن این عظمت را ندارد همزمان با شروع مراسم اربعین حسینی به شیوه های گوناگون در رسانه‌های خود این مراسم را مورد هجمه قرار داده و می‌کوشد عظمت و شکوه آن را زیر سئوال ببرد.

در این خصوص در چند روز اخیر رسانه‌های وابسته به این فرقه اخبار متفاوتی درباره اربعین منتشر کرده‌ و تلاش دارند به وسیله انتشار این خبر‌ها حضور در مراسم اربعین حسینی را کمرنگ جلوه دهند، غافل از اینکه حاضرین در این اجتماع میلیونی به پای دل رفته‌اند نه با پای جان

بررسی اخبار منتشر شده نشان می‌دهد تیم فکری رسانه‌‌های فرقه مسیحیت تبشیری، خدشه وارد کردن به این مراسم پرشکوه را در دستور کار قرار داده که این هجمه تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت و ابعاد مختلفی را دربر خواهد گرفت.

مسیحیت تبشیری

حضور رسول حیدری از فعالین جریان تبشیر در بین عوامل ضد انقلاب 

بر اساس این گزارش همزمان با رسانه‌های تبشیری، معاندین سلطنت طلب وابسته به این فرقه که در ایجاد تجمع‌ غیر قانونی خود به جایی نرسیدند نیز به میدان آمده و بخشی دیگر از ماموریت هجمه به اجتماع میلیونی اربعین را بر عهده گرفته‌اند.

این افراد که همواره به دنبال ایجاد هرج و مرج و بی قانونی در داخل کشور هستند در دستورالعملی که از جانب اردوگاه صلیبی به آن‌ها دیکته شده از همفکران خود خواسته‌اند تا بنرهای تبلیغاتی مربوط به اربعین را به آتش بکشند.

مسیحیت تبشیری

پست منتشر شده توسط عوامل سلطنت طلب مسیحی در فیسبوک

این دستور که همزمان با حرکات جدید معاندین دین و انقلاب اسلامی صادر شده نشان از همسو بودن و هم محور بودن مسیحیت تبشیری و جریان‌های معاند سیاسی دارد در حالی که این فرقه مدعی است کار سیاسی نمی‌کند.

مسیحیت تبشیری

ساسان توسلی در تجمع عوامل ضد انقلاب 

گفتنی است همسویی دو جریان معاند مزبور پیش از این نیز بارها دیده شده چنان که یکی از عناصر این فرقه  در شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان "پارس" متعلق به فومیکا پهلوی دختر نامشروع شاه مخلوع، برنامه خود بر روی آنتن می‌برد.

پیش از این نیز ساسان توسلی که سابقه حضور در جمع فتنه‌گران و عناصر سلطنت طلب را دارد در برنامه‌ای اعضای فرقه را بر خلاف کتاب مقدس به قانون شکنی  و نافرمانی مدنی تشویق کرد و گفت که هزینه های آن نیز باید پرداخت شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی