رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

چند روز قبل یکی از وب سایت‌های خبری مسیحیت تبشیری از محکومیت عضو کلیسای سوئد به خاطر تجاوز به دختری در کلیسا خبر داد.

به گزارش انجمن رهپویان هدایت این وب سایت ضمن اعتراف به این مطلب ادامه داده است: دادگاهی در سوئد یک پناهجوی ۱۹ ساله افغان را به جرم آزار جنسی یک دختر ۱۴ ساله در کلیسای مسیحیان گناهکار شناخت و او را به زندان تعلیقی و پراخت جریمۀ ۷ هزار کرونی (معادل ۷۳۰ یورو) محکوم کرد.

مسیحیت تبشیری

تصویر خبر منتشر شده در رسانه تبشیری

وب سایت مزبور تصریح کرد: این اتفاق در ماه نوامبر ۲۰۱۶ در مراسم تثبیت ایمان (baptismconfirmation) در شهر سودرشوپینگ واقع در جنوب شرقی سوئد رخ داده و فرد متجاوز در آن زمان مسئولیت عده‌ای را در این کلیسا عهده‌دار بوده است.

بر اساس این گزارش، رفتارهای زننده در کلیساها به خصوص کلیساهای ایرانی تبدیل به یک اپیدمی شده و هر روز خبری از فجایع مربوط به این قبیل رفتارها رسانه‌ای می‌شود.

در همین رابطه شبکه مسیحی فارسی زبان ست سون پارس در برنامه‌ای از بروز رفتارهای مشابهی در کلیساهای ایرانی خبر داد و عنوان کرد متاسفانه افراد در کلیساها به خودشان اجازه می‌دهند که هر رفتاری را انجام دهند.

مجری این برنامه ادامه داد: این رفتارها به خصوص موقع مراسم‌ها بیشتر می‌شود و زن و مرد بدون محابا با یکدیگر تماس بدنی برقرار می‌کنند.

وی سپس به ذکر نمونه‌ای پرداخت و گفت: در کلیسای ما زنی که تازه به مسیحیت گرویده بود فکر می‌کرد که همه برادر و خواهرش هستند و مدام دست در گردن مردان می‌انداخت و به شکلی بسیار نامناسب لباس می پوشید.

مجری برنامه‌ادامه داد: رفتارهای این زن موجب اعتراض بسیاری شد و حتی همسر یکی از همین مردها به شدت به این زن اعتراض کرد و گفت "شما چه نسبتی با همسر من دارید که این طور بهش می‌چسبید."

گفتنی است رفتارهای جلف و زننده تنها منحصر به کلیساها نیست و در رسانه ها و شبکه ها نیز این دست کارها آنقدر زیاد شده که حتی اعتراض اعضای فرقه مسیحیت تصهیونیستی را هم درآورده است.

در همین خصوص شبکه سون که به عنوان سردمدار رسانه‌ها در انجام حرکات جلف محسوب می‌شود در برنامه‌های خود به دنبال ترویج روابط غیرمتعارف زن و مرد و ارتباط بی‌‌قاعده بین آنهاست که این کار آن‌ها مورد اعتراض مخاطبینشان هم قرار گرفت.

چنان که فردی در تماس با این شبکه اعلام کرد حرکات مجریان شبکه سون دست به گردن شدن مجریان هنگام دعا !!! خلاف کتاب مقدس است و این رفتارها در هیچ کلیسایی دیده نمی شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی