رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

۳۲ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

سه شنبه مهر ۲۹ ۱۳۹۳، ۰۲:۴۴ ب.ظ

جادوگری و شیادی به سبک رام الله

 

ظهور فرقه گمراه "رام الله"با انتشار کتاب " جریان هدایت الهی" در سال 1377 شروع می شود. چاپ و توزیع این کتاب در واقع شناسنامه و بیانگر برنامه و عقاید این فرقه است.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۳ ، ۱۴:۴۴
انجمن رهپویان هدایت

 

ایراد دیگری که توسط مغرضین، بر چند همسری مطرح می شود، این است که تشریع تعدد زوجات، مردان را به حرص در شهوترانى تشویق نموده و این غریزه حیوانى (شهوت )، را در جامعه گسترش مى دهد؛ این در حالی است که قضیه کاملا بر عکس است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۳ ، ۱۴:۴۳
انجمن رهپویان هدایت

 

جریان شناسی و تحرکات فرقه انحرافی مسیحیت صهیونیستی، نشان می دهد که این فرقه، در حال گذار از کلیساهای ساختمانی به خانگی است.


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۳ ، ۱۴:۴۳
انجمن رهپویان هدایت

 

به تازگی، اخباری مبنی بر توزیع کتابچه ای حاوی شبهات القایی وهابیت علیه تشیع، با استناد به قرآن کریم، در مناطق مرکزی به گوش رسیده است.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۳ ، ۱۴:۴۲
انجمن رهپویان هدایت

 

در آستانه فرا رسیدن ماه محرم، رسانه های مروج مسیحیت صهیونیستی اعم از شبکه های ماهواره ای و پایگاه های اینترنتی، با وقاحتی تمام به عقاید مسلمانان در رابطه با این ماه، توهین می کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۳ ، ۱۰:۴۷
انجمن رهپویان هدایت

 

سایت صهیونیستی محبت نیوز، با آوردن حدیثی بدون سند از پیامبر اعظم(ص)، وعده تصرف رم قبل از ظهور حضرت حجت(عج) و به زعم این سایت توسط داعش را آورده است؛ این در حالی است که اصلا این گروهک تروریستی به مساله ظهور حضرت مهدی(عج)، هیچ گونه اعتقادی ندارد.


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۳ ، ۱۵:۰۲
انجمن رهپویان هدایت

 

یکی از ایرادات وارد بر چند همسری در اسلام، ادعای برابر بودن تعداد زن و مرد و مخالف بودن این حکم، با وضعى است که از عمل طبیعت مشاهده مى شود؛ در حالی که آمارها حکایت از فزونی تعداد زن ها بر مردان، در تمامی جوامع دارد.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۳ ، ۱۵:۰۱
انجمن رهپویان هدایت

 

 اخبار رسیده حاکی از توزیع بسته هایی حاوی اقلامی مانند الواح فشرده و کتب مربوط به فرقه ضاله وهابیت، بین دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند، است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۳ ، ۱۳:۵۴
انجمن رهپویان هدایت

 

نغمه شریعت پناهی، در حالی ادعای تهدید جان سعید عابدینی، از سوی هم بندی هایش را تکرار کرد، که خود وی، در نامه ای به یکی از پایگاه های اینترنتی ضد انقلاب، خبر تهدید به مرگش از سوی زندانیان داعشی را تکذیب کرده بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۳ ، ۱۳:۵۳
انجمن رهپویان هدایت

 

پیامبر بر اساس مبانی انسانی و مصالح اسلامی بدون هیچ گونه انگیزه دنیوی با زنان متعددی ازدواج کردند،در حالی که در موارد دیگر افراد این چنین نیست و چه بسا از روی شهوت و خواسته‌های دنیوی به این امر مبادرت ورزند.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۳ ، ۱۳:۵۲
انجمن رهپویان هدایت