رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

۱۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۴ ثبت شده است

سایت "محبت‌نیوز" در ستون حقوق بشر خود برای بنیامین نتانیاهو و آنچه که یهودی‌ستیزی(!) نامیده دلسوزی کرده و در صفحه اختصاصی خود در شبکه اجتماعی، ویدئویی از شبکه العربیه را بازنشر داده که در آن به حمایت از فردی که در حمایت از تجاوز آل‌سعود به یمن شعر خوانده، پرداخته است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۰:۴۳
انجمن رهپویان هدایت
يكشنبه ارديبهشت ۲۷ ۱۳۹۴، ۱۱:۱۵ ق.ظ

هویت‌بخشی جعلی رسانه استعماری به فرقه استعمارساز

بی‌بی‌سی فارسی بهعنوان بنگاه خبرپراکنی انگلیس در تازه‌ترین اقدام حمایتی خود از فرقه ضاله بهائیت، حکم محکومیت سران این فرقه در ایران، را تخطئه کرده و در ورای گزارش منتشره، در پی رسمیت بخشی به این گروهک استعمارساز  برآمده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۱:۱۵
انجمن رهپویان هدایت

با توجه به نبود نظارت کافی بر زنجیره نشر و توزیع آثار فرهنگی از سوی وزارت ارشاد، کتاب‌های متعلق به فرقه سیاسی تابنده-که انتشارات حقیقت آنها را منتشر می‌کند-، از طریق انتشارات سلسله الرضا در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، عرضه می‌شود.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۰:۲۴
انجمن رهپویان هدایت
چهارشنبه ارديبهشت ۲۳ ۱۳۹۴، ۰۲:۲۵ ب.ظ

بن‌بست بی‌هویتی، مقصد هزاره‌گرایی حسینعلی بهاء

ادعای حسینعلی نوری مبنی بر دروغگو بودن هر پیامبری(!) بعد از او به‌مدت هزار سال، در همان ابتدا با دلایلی ساده توسط یک جدا شده از فرقه، مورد مناقشه جدی قرار گرفت؛ به‌طوری که می‌توان گفت، ده‌ قرن خدشه‌ناپذیری کتاب اقدس در همان سال‌های اول به بن‌بست رسید.!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۴:۲۵
انجمن رهپویان هدایت

  پولس به عنوان فرد دوم مسیحیت، بدعت‌گذار اعتقاداتی در مسیحیت بوده که بارزترین نمونه آن را می‌توان در نفی شریعت توسط او مشاهده کرد و این در حالی است که بنا به نقل اناجیل چهارگانه، حضرت عیسی(ع)، با اصل شریعت مخالف نبوده، بلکه وی منتقد عملکرد معلمان و مبلغان شریعت بوده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۰:۲۳
انجمن رهپویان هدایت

فرقه ها به شدت از نشان دادن هویت واقعی خود گریزان بوده و اعضای خود را از ارتباط با بیرونی ها منع کرده و تنها راه دانستن راز اتفاقات عجیب و غریب درون فرقه را پیوستن به آن معرفی می کنند که نمونه بارز ادعای اخیر، فرقه مسیحیت صهیونیستی است.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۲:۳۹
انجمن رهپویان هدایت

 بر اساس افشاگری یکی از کاربران شبکه اجتماعی-که فرزند یکی از مدیران کلیسای غیر قانونی جماعت ربانی بوده و از زبان پدرش بیان شده-، "ادوارد هوسپیان مهر" و "وارتان آوانسیان"، در نیمه دوم دهه 70 شمسی از حاصل  فروش غیر قانونی کتاب مقدس، مرتکب تقلب های عمده مالی شده اند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۱:۵۴
انجمن رهپویان هدایت
چهارشنبه ارديبهشت ۱۶ ۱۳۹۴، ۱۰:۱۲ ق.ظ

بت کلیا: اقلیت‌ها در ایران آزادی کامل دارند

نماینده آشوریان در مجلس گفت: اقلیت به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، طبق قانون اساسی در اجرای احوال شخصیه خود طبق آموزه‌های دینی خودشان آزادی کامل دارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۰:۱۲
انجمن رهپویان هدایت

 

اگر وعده بازگشت یهودیان به سرزمین فلسطین را-به فرض محال- اراده الهی بدانیم، یک بار مردم بنی اسرائیل تحت رهبری یوشع(ع) به سرزمین موعود رفتند و‌آن را مالک شدند و حضور دوباره یهودیان در این سرزمین آن هم به استناد کتاب مقدس، پذیرفتنی نیست.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۱:۵۳
انجمن رهپویان هدایت
دوشنبه ارديبهشت ۱۴ ۱۳۹۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ

خودشیفتگی حسینعلی بهاء از نگارش کتاب سخیف اقدس!

 

کتاب "اقدس"-که از آن به عنوان یگانه کتاب مرجع بهائیان یاد می شود-، سرشار از احکام سخیف و بی بنیانی است که هر خواننده آشنا به زبان عربی به بی اعتباری آن پی برده و این در حالی است که حسینعلی بهاء از نگاشتن آن احساس غرور و خودشیفتگی کرده است.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۱:۳۲
انجمن رهپویان هدایت