رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

۳۸ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

در تشیع انگلیسی آرمان‌های ناب اسلامی مانند ظلم‌ستیزی، دفاع از مظلوم و وحدت و رحمت حذف می‌شوند، در مقابل تعصب بی‌مورد دارای افکار انحرافی هستند، با واسطه، خواسته یا ناخواسته در خدمت سرویس‌های جاسوسی و استعماری هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۱۵:۰۴
انجمن رهپویان هدایت
دوشنبه آذر ۳۰ ۱۳۹۴، ۰۸:۳۹ ق.ظ

نهم ربیع و عقاید بی سند

روز نهم ربیع‌الاول مصادف با نخستین روز امامت حضرت ولیّ‌عصر امام زمان(عج) است. البته امامت آن حضرت از همان لحظۀ شهادت پدر آغاز می‌شود، لیکن به احترام روز شهادت امام عسکری(ع)، روز هشتم را به عنوان آغاز امامت برای تبریک‌گویی و برگزاری مراسم تلقی نمی‌کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۰۸:۳۹
انجمن رهپویان هدایت

فرقه اختلاف‌افکن و انحرافی تشیع انگلیسی به بهانه غیرمعتبر کشته شدن یکی از خلفا در روز نهم ربیع‌الاول، روز سُرور و یکی از نقاط وحدت مسلمانان برای مبارزه با استکبار جهانی را به ایجاد نزاع و اختلاف بین مسلمانان تبدیل می‌کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۰۱:۵۳
انجمن رهپویان هدایت

مبارزه با فرقه‌های باطل و انحرافی چون: مفوضه، غلات، واقفی، تصوف و صوفی‌گری و دیگر فرقه‌های التقاطی که اصول دین و مذهب را با خطر مواجه می‌ساختند، یکی از نقطه‌های درخشان دوران کوتاه امامت امام حسن عسگری(ع) بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۱۲:۰۵
انجمن رهپویان هدایت

کتاب "چشم به راه مسیح" توسط گروه کودک و نوجوان اسپانیایی‌زبان فانوس دریایی با نویسندگی مهدی حجوانی در آستانه میلاد حضرت مسیح به زبان اسپانیایی در آمریکای لاتین منتشر شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۱۱:۰۵
انجمن رهپویان هدایت

جاستین ولبی در دیدار با نماینده رهبر معظم انقلاب در انگلیس گفت: اذعان می‌کنم که ما آگاه هستیم که در جریان بحران‌های منطقه‌ای این شیعیان بودند که از جامعه مسیحیت محافظت کرده‌اند و من از این بابت از شما سپاسگزاری می‌کنم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۰۸:۵۹
انجمن رهپویان هدایت
شنبه آذر ۲۸ ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷ ق.ظ

همجنس‌بازان ایماندار!+ سند

یکی از کاربران مسیحی فیس‌بوک که به گفته خودش در کلیسایی با یک مرد ازدواج کرده، از مدیریت صفحه شبکه ماهواره‌ای هفت درباره گناه بودن این عمل سؤال کرده و مسئولین این شبکه مسیحی نیز در پاسخ، از گناه نبودن آن خبر داده‌اند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۴ ، ۱۱:۵۷
انجمن رهپویان هدایت
پنجشنبه آذر ۲۶ ۱۳۹۴، ۰۹:۳۵ ق.ظ

معرفی کتاب/ عیسی اسطوره یا تاریخ؟

کتاب عیسی اسطوره یا تاریخ؟ توسط "آرچیبالد رابرتسون" نگاشته شده و حسین توفیقی آن را در 176 صفحه به فارسی ترجمه کرده و انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب، منتشرکننده کتاب بوده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۹۴ ، ۰۹:۳۵
انجمن رهپویان هدایت

بررسی رویدادهای مرتبط با شهادت چندصد تن از شیعیان نیجریه نشان می‌دهد، مقابله با گسترش اسلام‌خواهی در این کشور اصلی‌ترین انگیزه نسل‌کشی چند روز پیش بوده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آذر ۹۴ ، ۱۱:۲۰
انجمن رهپویان هدایت

مجری اسلام‌ستیز شبکه ماهواره‌ای نجات در حالی ادعای کاهش سن امید به زندگی مردم ایران را مطرح کرده که طبق گزارش شهریورماه نشریه انگلیسی اکونومیست، مردم ایران در رتبه‌بندی کشوری امید به زندگی در رده پنجم جهان قرار دارند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آذر ۹۴ ، ۱۰:۳۴
انجمن رهپویان هدایت