رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

"سینتیا مک کینی" شهروند آمریکایی و عضو کنگره امریکا که سابقه12 سال حضور در مجلس نمایندگان آمریکا را دارد، برای حضور در پیاده روی اربعین و درک این واقعه عظیم، به عراق رفته است.

به گزارش رهپویان هدایت: از کربلای معلی، خانم « سینتیا مک کینی Cynthia McKinney » که سابقه ۱۲ سال حضور در مجلس نمایندگان آمریکا را دارد، راهی مراسم اربعین حسینی شده است.

وی در گفتگو به حمله آمریکا به عراق اشاره می‌کند که در آن زمان نماینده مجلس ایالتی جورجیا بوده و برضد حمله دولت بوش به عراق سخنرانی کرده است؛ سخنرانی‌هایی که گویا برای او چندان بی هزینه هم نبود و از سوی همکارانش، مورد حملات و انتقادات  سیاری قرار گرفته و متهم به خیانت به کشورش شده است.

اما این انتقادات جنگ طلبان از مواضع او، وی را مصمم کرد تا وارد کنگره آمریکا شود تا بتواند آنجا در علیه طرح های جنگ طلبانه علیه عراق یا هرجای دیگر در سطح ملی موضع بگیرد و رای بدهد.

وی در گفتگوی قبلی خود انگیزه سفر به عراق و حضور در پیاده روی اربعین را اینگونه توصیف کرده بود:

«من به عنوان یک شهروند آمریکایی که نسبت به سیاست های آمریکا [درعراق] احساس مسوولیت می‌کند و می‌داند که مالیاتش برای جنگ‌طلبی آمریکا در جهان هزینه می‌شود ، به اینجا آمده ام؛ آمده ام تا عراق در این برهه زمانی و در آستانه پیروزی [بر تروریسم] ببینم.  همچنین درباره امام حسین و تاریخ [عاشورا و اربعین] از همسفران خود در حال پرس و جو هستم.»

دو روز بعد از این گفتگو بار دیگر در مسیر پیاده روی به سراغ خانم مک کینی رفتیم و بیشتر درباره مشاهداتشان در طول مسیر پرسیدیم:

«تا اینجای سفر بسیار عالی بوده است و من میهمان نوازی حقیقی عراقی ها را تجربه کردم، به موکب ها و جاهای مختلفی رفتم و با اینکه واضح است که من نه عراقی هستم و نه مسلمان، اما به گرمی مورد استقبال قرار گرفتم و این به عنوان یک شهروند آمریکایی بسیار من را تحت تاثیر قرار داد چرا که دولت آمریکا مسوول رنج ها و دردهایی است که مردم عراق طی این سالها متحمل شده اند. همانطور که در صفحه شخصی ام در فیسبوک هم نوشتم، مردم عراق در آستانه رسیدن به نقطه ای هستند که حاکمیت کامل کشور خود را به دست بگیرند؛ بدین معنا که آنها بیل کلینتون و جورج بوش را شکست دادند، هیلاری کلینتون و اوباما را هم شکست دادند و به طور قطع مقابل ترامپ هم به پیروزی خواهند رسید.»/ مشرق

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی