رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت

این وبلاگ با هدف روشنگری پیرامون مسیحیت صهیونیستی و تبشیری راه اندازی شده است

رهپویان هدایت
انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
جهت ارسال سئوالات خود از قسمت "تماس با من" اقدام نمایید.
پاسخگوی سئوالات شما هستیم .
با تشکر.

بایگانی
نویسندگان

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پوستر

یکی از اعضای کلیساهای خانگی به خاطر رواج فساد گسترده که دامن‌گیر خانواده او نیز شده بود، دست به خودکشی زد.

به گزارش انجمن رهپویان هدایت آرمان رشدی یکی از اعضای قدیمی فرقه مسیحیت تبشیری ضمن اعلام این مطلب از فساده گسترده در این مجامع غیرقانونی زیر زمینی پرده برداشت.

وی افزود: متاسفانه ازطریق دختر جوانی مطلع شدم یکی از کسانی که به کلیساهای خانگی رفت و آمد می‌کرده چندی قبل خودکوشی کرده است.

آرمان رشدی در تبیین دلایل این اقدام تصریح کرد: این خانم نزدیک به40 سال سن داشته و به خاطر فساد والدینش که مسیحی شده بودند دست به این کار زده است.

این عضو قدیمی فرقه ادامه داد: پدر و مادر این خانم دوستی‌های خارج از عرفی با دختران و پسران برقرار کرده و در این روابط تمام خطوط قرمز را هم رد کرده‌اند که این رفتارها موجب اعتراض این دختر شده است.

وی گفت: در پاسخ به اعتراض این خانم والدینش گفته‌اند ما مسیحی شدیم و هر کاری که بخواهیم می‌توانیم انجام دهیم چون قرار نیست مجازات بشویم که این پاسخ و ادامه رفتارها موجب شده تا این خانم برای چندمین بار دست به خودکشی زده و این بار دیگر نتوانست نجات پیدا کند و از دنیا رفت.

بر اساس این گزارش رواج این قبیل روابط خارج از عرف در کلیساهای خانگی مورد اعتراض بسیاری از اعضای فرقه مسیحیت صهیونیستی قرار گرفته است.

در همین خصوص فردی در تماس با یکی از شبکه‌های مسیحی اعلام کرد: متاسفانه در کلیساهای خانگی زن‌های شوهر دار و مردان زن‌دار بری خودشان دوست دختر و پسر انتخاب کرده و خط قرمز‌های اخلاقی را رد می‌کنند.

وی خاطر‌نشان کرد: در این کلیساها به افراد آموخته می‌شود که اگر مسیحی شوند می‌توانند دست به هر گناهی بزنند و دیگر از قید و بندهای اخلاقی آزاد خلاص می‌شوند که موجب فجایع اخلاقی بسیار زیادی شده است.

گفتنی است این رفتارها در حالی صورت می‌گیرد که به اعتراف سران این فرقه در هیچ کجای کتاب مقدس اعلام نشده در خانه ها جمع شوید و کلیسای خانگی با کتاب مقدس در تضاد هستند.

مشاهده ویدئوهای بیشتر در کانال آپارات رهپویان هدایت:

http://www.aparat.com/rahpoyanhedayat

اخبار مرتبط:

فعالیت غیر قانونی کلیساهای خانگی در تضاد با کتاب مقدس مسیحیان

کشیشان جعلی، معضل جدید مسیحیت صهیونیستی+ عکس

معضلات اجتماعی و افزایش طلاق رهاورد کلیساهای خانگی برای اعضا+ سند

آرمان رشدی اعتراف کرد: مسیح نگفته حتماً در خانه‌ها جمع شوید!


نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی